Ефірна олія кмину 10мл.

Web ID: 3650

111 грн

В наявності: Ні

Виробник: Україна

Доступні розміри:

  • Доставка
    • Самовивіз: м.Лубни, проспект Володимирський, 9-а"
    • Кур’єрська доставка по м. Лубни
    • Доставка ТК Нова Пошта, Інтайм, УкрПошта
  • Оплата
    • Поповнення банківської картки «Монобанку»
    • Оплата готівкою
    • Онлайн-оплата Mono

Ефірна олія тмину антисептичний; дезинфікуючий; загально стимулюючий; відхаркувальний; має спазмолітичну дію; стягуючий.

Тмин звичайний вирощується в Північній Європі, Африці і Росії, хоча батьківщиною рослини є область Карі в Малій Азії (територія сучасної Туреччини). Плід нагадує плоди кмину тминового і фенхеля, а висота рослини складає близько 60 сантиметрів. Листя схоже на листя папороті. Плоди дрібні, зігнуті, коричневого кольору. Квіти білі, рожеві або пурпурові, зібрані в суцвіття.

Історія і міфи

Тмин - дуже стародавня спеція, її історія бере початок в кам'яному столітті. Відомо також, що єгиптяни приправляли ним їжу; сліди тмину знайдені в староєгипетських гробницях. Римляни пекли з тмином хліб, очевидно, знаючи про його вітрогінну дію, і їли його в кінці трапези.

Тмин високо цінувався і в Аравії. Йому приписувалася здатність покращувати зір, додавати свіжість диханню, а крім того, оберігати від втрати близьких! В Індії тмин використовувався при виробництві мила. Він був вельми популярною приправою в період Середньовіччя і часто використовувався у блюдах німецької і австрійської кухні. Вважають, що до Англії тмин завіз чоловік королеви Вікторії, принц Альберт.

Дія

антисептична, дезинфікуюча;

загальностимулююча, відхаркуюча;

спазмолітична;

стягуюча, покращує апетит.

Способи зовнішнього застосування

Пробуджує емоції, тонізує нерви, допомагає вирішувати завдання, що потребують розумової напруги, дозволяє відновити втрачену енергію.

Має відхаркувальні властивості, тому застосовується при бронхітах і бронхіальній астмі. Добре допомагає при інших проблемах з горлом і легенями, зокрема при ларингіті.

Тминова олія - ефективний регенератор тканин, особливо благотворно впливає на жирну шкіру. Відома її здатність розсмоктувати гематоми, перешкоджати розповсюдженню фурункулів, очищати інфіковані рани. Заспокоює свербіння, зменшує запалення сальних залоз, вирішує проблеми з шкірою голови, ефективна проти коростяного кліща. Свого часу олію застосовували для надання здорового вигляду блідій шкірі.

Сполучуваність

Апельсин, базилік, бензоїн, імбир, кардамон, коріандр, лаванда, лавр благородний, ладан, пеларгонія, розове дерево, ромашка, ферула, елеми.

Протипоказання

Індивідуальна непереносимість тмину. Дотримуватися обережності при вагітності до чотирьох місяців, не застосовувати одночасно з хіміотерапією.

Будь ласка,авторизуйтесь , щоб залишити коментар.